KURUMSAL

Değerleri Müşterilerimiz, Çalışma Arkadaşlarımız, İş ortaklarımız, Paydaşlarımız;

“Sigorta Hakimi” veya yine çok bilinen adı “Hakim Karaaslan Sigorta” olarak kurulduğumuz zamandan beri gerçekten güzel, başarılı ve keyifli bir ilerleme sağladık.

Sigorta sektöründe  yaptığımız işlerle gelen deneyimler bize kolaylık sağlasa da 2008 Yılı itibariyle “Sigorta Hakimi” yani “Hakim Karaaslan Sigorta” çatısında müşterilerimiz ve sigorta sektörünün devleriyle yarattığımız bu kuruluş, hepimizi memnun edecek ve gururlandıracak bir yapıya dönüştü ve halen daha ilerlemesine devam etmektedir.

Gelişen dünya, artan teknoloji ve ürün talebi, her noktada tüketime bağlı üretim hızı yani bu devinim güvenli adımlar noktasında daha çok ihtiyacı da açığa çıkartmaktadır. Bu ihtiyaçlara paralel olarak sigortacılık sektörünün içinde de bazı yeni yaklaşımları doğurmuştur. Sigorta danışmanlığı noktasında ihtiyaçlar artmış, finansal risk değerlendirmesi gerekli bir hale dönüşmüştür büyük yapılar için bilhassa. Yine bu gereklilikler içinde bir müşteriyi ister birey olsun ister dev bir firma inceleme ve ihtiyaçlarını doğru anlama kadar kendisine en avantajlı ve uygun sigorta paket ve poliçelerini hazırlamak da son derece önem kazanmıştır.

Biz de müşterilerimizi doğru anlamak, onların ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarına yönelik en iyi teklifi hazırlamak, değerlendirme kriterlerinde başarılı olmak ve “mutlu müşteri” yaratabilmek için yeni gelişme ve yaklaşımları sürekli olarak takip ediyor ve güncel kalmaya çalışıyoruz.

Şirketimiz içerisinde inovatif olmak demek çalışanlarla beraber kendimizi sürekli geliştirmek, yeni eğitimlerle beslemek, kişisel gelişim ve ekip bilincini arttırmak, güncel ve taze kalmak demektir. Bunun için kurum içerisinde sektörümüzü ve zamanı yakalamak adına sürekli çalışmalar yapıyoruz. Böylece hem kendimizi güncel tutuyor hem de müşterilerimizi doğru bilinçlendirebilmek adına çaba sarfediyoruz.

Bizim için büyümenin ilk koşulu çok daha fazla müşteri ve satış değildir. Biz gerçekten vizyonu ve insani yönleri güçlü olan; akılcı, sorunlarına gerçekçi çözümler arayan, çıkarlarını korumaktan memnuniyet duyacağımız, bizimle gelişime ve yeniliğe açık, taraflar arası güven ve saygı ilişkisini pekiştirebileceğimiz kurum, kuruluş ve bireylerle çalışarak büyümeyi birçok göstergeye tercih ediyoruz. Bu şekilde zaten yeterince büyük ve gerçek iş tatminine  sahip bir firmaya dönüşüyoruz. Bu şekilde büyük olmak bizim için ilk sırada yer alıyor.

Sigorta Hakimi olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılama ve sonrası süreçlerde yapmayı vaat ettiğimiz tüm konularda kalitemizden, sözlerimizden, saygınlığımızdan ödün vermeden; çözüm odaklı ve tüm sorunlara karşı hızlı aksiyon alma stratejimizi sürdürmek konusunda kararlıyız.

Hem müşterilerimize hem yaşadığımız alana ve çevreye karşı gerçekçi ve sürdürülebilir katkılar sağlayarak insani değerler yaratmak; istihdam yaratarak ekonomiye katkı sağlamak her zaman ilkemiz olmaya devam edecektir.

 

Değerli çalışma arkadaşlarım, paydaşlarımız ve iş ortaklarımız;

Değişen ekonomik düzenler ve dünya içerisinde asla insani yanlarınızdan, vicdanınızdan ve değerlerinizden vazgeçmeyiniz.

Gelişmeyi, hem içimizde hem de dışımızdaki ortamlara değer katmayı, güvenli hareket ve davranışlarda bulunmayı asla ihmal etmeyiniz.

Sağlıklı, güvenli, neşeli, paylaşımcı, vicdanı ve aklı temiz bir şekilde yaşamanın hem ruh hem de beden bütünlüğünün en önemli parçaları olduğunu unutmayınız.

Bizler ancak sizlerin muhteşem katkılarıyla sağlıklı, mutlu, değerli ve güvenli bir iş ve çevresine sahip olabiliriz.

Bu nedenle bizimle iş birliği içinde olmanız çok kıymetli, teşekkür ederiz… Bu güvenli iş birliğinin gelecekte de devam etmesini umuyoruz.

Sigorta Hakimi olarak oluşturduğumuz marka değerimiz bizim için gurur verici ve çok kıymetli. Her şeyden önce akılcı çözümlerimizle güven yaratarak geldiğimiz bu yeri, yenilikçi yaklaşımlarımızla ve dürüstlüğümüzle ilerletmeye devam edeceğiz, bundan emin olabilirsiniz.

Son olarak:

Sigorta Hakimi danışmanlık ve hizmet firması olarak bizimle birlikte bu başarılı ve kaliteli yolculukta yürüyen herkese, yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

 

HAKİM KARAASLAN

Hakim KARAASLAN

Genel Müdür

Buket KARAASLAN

Müdür

Mustafa Kaynar

Mali İşler Müdürü

Ahmet SEZERSOY

Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Melike Alıcıoğlu

Sigorta Satış Temsilcisi

Nuray Gökçen

Sigorta Satış Temsilcisi

Demet Kara

Hayat Sigortası Uzmanı

YENİ YERİMİZDE HİZMETİNİZDEYİZ!

Deneyimli uzman kadrosu ve en uygun fiyat garantisi ile Sigorta Hakimi yeni adresinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bize Ulaşın

10 Yıldır aralıksız Hakim KARAASLAN Sigorta ile çalışmaktayız. Hakim KARAASLAN Sigorta müşteri temsilcimiz Sayın Buket KARAASLAN Şirketimizin ve özel mülklerimizin tüm sigorta işlemlerini adeta kendi öz malıymış titizlikle takip etmiş ve etmektedir. Kendilerine sonsuz teşekkür eder, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileriz.

BENLİOĞLU PETROL

13.11.2018

Stonehenge yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi olarak yıllardır çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz Hakim Karaaslan Sigorta…

YELDA ISITAN

12.11.2018

Buket hanım başta şahsınız olmak üzere  tüm Hakimkaraaslan çalışanlarının ilgili alakalı tutumu  samimiyeti  ve dürüst yaklaşımları sayesinde kısa sürede en güvendiğimiz çözüm ortaklarımız arasında oldunuz

artık şirketlerimizin ve tüm şahsi sigortalarımızın sayenizde emin ellerde olduğunu düşünüyorum.

ALEV -YUSUF MUHTAROĞLU

10.11.2018

Hakim Karaaslan Sigortanın değişmeyen yüzü hızlı, akılcı, pratik ve müşterinin menfaatlerine yönelik çözümler üreten temsilcim başta Buket Karaaslan’ a ve tüm ekibine  sonsuz teşekkürler ediyorum. Sigortanın Hakimi ismine yakışır çalışma disiplini ve dürüstlüğüne güvendiğim bir insandır. Tüm sigorta işlerimi yıllardır aynı güven ve disiplinle takip etmektedir. Uzun yıllar SİGORTA HAKİMİ ile çalışmak dileğiyle başarılarınız daim olsun.

KORAY DEMİR

08.11.2018

2014 yılından  bu yana çalıştığımız  Hakim Karaaslan sigorta aracılık hizmetleri firması yapmış olduğu sigorta poliçeleri ve sonrası hizmetlerle  tarafımıza en iyi hizmeti vermiş ve vermeye devam etmektedir. Bilgi ihtiyacı hasar , belge konusunda Buket hanım gün saat farketmeksizin bizlere güler yüzüyle bıkmadan usanmadan en kaliteli ve en doğru bilgileri paylaşmıştır. Yeni poliçelerle çalışmaya devam👍👍

MURAT KUŞCU

08.11.2018

Gerek işimle ilgili gerekse de özel konularla ilgili sağlık Sigortası, şirket sigortası ve araç sigortaları konularında gönül rahatlığı ile Sigorta Hakimi ile çalıyorum bugüne kadar..Buket hanım ve Hakim beyle bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık aksine destekleri var sürekli.. Onlarla birlikte uzun seneler çalışmak dileğiyle 🙏

DUYGU ECE BAŞALMA

08.11.2018

Musteri memmuniyetini on planda tutan, saygin bir sigorta sirketidir. Gun gectikce buyumesinden kendisini gostermektedir. Adeta zamanla yarisarak musterilerinin sorununu cozum odakli olarak en kisa surede halleden bir firmadir. Sahsen ben 12 yildir gayet memmunum, sigorta hizmetleri konusunda gercekten SİGORTA HAKİMİ’dir. Saygilar…

SADIK FINDIK

08.11.2018

İsminin hakkını fazlasıyla veren başarılı,güvenilir güler yüzlü çalışanları ve yöneticileri ile sigortanın hakimi…

EYÜP BAŞALMA

07.11.2018

Merhaba;

Sigorta hakimi  Karaaslan sigorta acentesi ailesi,uzun süredir sizlerle çalışıyorum  nedeni ise

İşe hakimiyetiniz, sabırla doğru ve hızlı bilgilendirme ,polıçelerin bekletilmeden gönderilmesi  , çalışkanlığınız ile müşteriye telefonda bile güler yüzünüzü hissettirmenizdir .

ben ve çevrem yaşadıkça sizinleyiz.

Sağlık dileklerimle.

AVUKAT CEMAL ŞEKER

07.11.2018

Sigorta hayatımızın vazgeçilmez bir unsurudur.

Çünkü güvence anlamına gelen sigorta, sahibi olduğumuz taşınmazlarımızı hayatta karşılaşabilecegimiz risklere karşı güven altına alınmasıdır. Bu güveni  bizlere her acenta veremeyebilir. Çünkü her acenta kurumsal değildir merdiven altı fason firmalar yaygın olduğundan dolayı rahatlıkla güvenebileceğimiz bir sigorta acentesi olan Hakim Karaaslan sigorta aracılık hız. Ltd

Şti ‘bizi her zaman bilgilendirdiği için her anımızda her zaman yanımızda olduğu için şahsım ve dostlarım yakınlarım adına sonsuz teşekkür eder  saygılarımı sunarım.

RECEP AKKAYA (S.M.M.M B. Denetçi)

07.11.2018

Yaklaşık 5,6 senedir sizin gibi değerli sigorta şirketi ile çalışmaktan çok mutluyum her zaman en iyi fiyatı veriyorsunuz ve işlemlerimi en hızlı şekilde gercekleştiriyorsunuz. Bu yüzden size ve şirketinize çok teşekkürler…

ALİ RIZA SÖZÜDOĞRU

11.01.2019

Sigorta Hakimi sigorta şirketiyle 2016 yılı itibari ile çalışmaya basladim o günden bu zamana kadar geçen sürede tüm sigorta  işlemlerimi bireysel emeklilik islemlerimi son derece ilgi ve alaka ile takip eden bir şirket olarak tesekkurlerimi sunuyorum.

Benim menunniyetim sonucu birçok insana şirketinizi öneri ve tavsiyelerde gönül rahatlığı ile bulunuyorum

Özellikle şirket çalışanlarından nuray hanim ile her türlü sorularima cevapları rahatlıkla ve hızlı bir şekilde aldigimi belirtmek istiyorum.

Serdar YIGIT

11.12.2018

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için yukarıda bulunan formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

OSB Mahallesi Prestij İş Merkezi, 100. Yıl Blv D:B Blok No: 8, 06420 Yenimahalle

(0312) 911 14 44

info@sigortahakimi.com

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin